Kde inzerovať? Najlepšie slovenské inzertné portály.

Inzercia zdarma je vynikajúci spôsob, ako dobre nakúpiť, šikovne predať nepotrebné, či nájsť si prácu, byt alebo dokonca partnera! Jej veľkou výhodou je to, že si môžete prezrieť ponuky zo všetkých kútov Slovenska a zároveň ponúknuť svoj inzerát širokej verejnosti. A uznajte, že za niektorými vecami sa oplatí i vycestovať. Kde nájdete tie najlepšie inzertné ponuky? Pozrieme sa na to.

Ponuka práce

Nájsť si prácu je v dnešnej dobe umením. Pomôcť Vám môže inzerát na prácu. Na stránkach ponúkajúcich prácu si totiž môžete ponuky nielen prezerať a reagovať na ne, ale priamo umiestniť svoj inzerát, v ktorom prácu dopytujete. Dôležité je pridať kvalitne spracovaný životopis s uvedením všetkých náležitostí, ktorý bude prílohou Vášho inzerátu. Ak máte skôr záujem dostávať rôzne pracovné ponuky, existuje možnosť zasielania ponúk priamo na mail. Stačí zvoliť kritériá, ako napríklad miesto práce, typ pracovnej pozície a podobne. Na základe Vašich požiadaviek Vám potom budú pravidelne zasielané relevantné ponuky práce. K najobľúbenejším slovenským pracovným inzerciám patrí profesia.sk alebo kariera.sk.

Nehnuteľnosti na predaj i prenájom

Najnavštevovanejšia inzercia zadarmo, pokiaľ ide o nehnuteľnosti, je portál reality.sk, prípadne nehnutelnosti.sk. Aj keď existujú mnohé ďalšie stránky s ponukou nehnuteľností, zväčša sa jedná len o lokálne realitné kancelárie. Výhodou reality.sk a nehnutelnosti.sk je práve to, že sú tu dostupné ponuky z celého Slovenska.

Auto inzercia

Kedysi bol automobil dostupný len pre bohatšie rodiny. Tie časy sú už minulosťou a na trhu je skutočne široká ponuka áut. Ojazdene auta sú k nám dovážané zo zahraničia a následne sú ponúkané za skvelé ceny okrem iných aj na stránke autobazar.sk, kde rovnako môžete svoj ojazdený automobil ponúknuť na predaj. Nájdete tu tiež množstvo tipov, ktoré Vám pomôžu s prepisom, či prihlásením dovezeného vozidla.

Hľadáte si partnera?

Množstvo šťastných párov sa spoznalo práve cez internetovú zoznamku. Prečo to teda neskúsiť? Alebo by ste si chceli nájsť len niekoho na dopisovanie? Vyskúšajte teda pokec.sk. Ak však máte zvýšené nároky, ako stvorená je pre Vás stránka Partner na úrovni. Anonymita a bezpečnosť je zaručená! Pred stretnutím si však svojho možného budúceho partnera dostatočne overte.

Všetko na jednom mieste

Ak hľadáte viacero inzerátov z rôznych oblastí, poslúžia Vám stránky ako napríklad Avízo. Nájdete tu všetko od ojazdených áut, cez ponuky práce a zoznamovacie inzeráty, až po predaj obuvi a odevov. Jednoducho všetko na jednom mieste!

FOTO: queidea / Dollar Photo Club